Stelaż do łóżka - solidna podstawa pod każdy materac

Stelaż do łóżka - solidna podstawa pod każdy materac

Stelaż jest najważniejszym zaraz po materacu elementem łóżka. Wpływa na jakość snu, poprawia komfort, a zarazem jest podstawą dla naszego materaca. Przy wyborze stelaża powinniśmy zwrócić uwagę na twardość materaca. Istnieją trzy rodzaje stelaży:

Każdy ze stelaży posiada system podwójnego listwowania, co pozwala nam na zmiękczenie lub utwardzenie materaca w miejscu, w którym on najbardziej pracuje.

Elastyczne listwy powinny być rozmieszczone w taki sposób, aby zapewniały swobodną cyrkulację powietrza. Stelaż poprawia komfort snu, a jednocześnie pozytywnie wpływa na wentylację materaca.

Kupując materac warto przemyśleć zakup stelaża, który odpowiada Państwa oczekiwaniom, ponieważ jest to bardzo ważny element wyposażenia łóżka.

Stelaż z możliwością regulacji podgłówka i podnóżka

Stelaż z możliwością regulacji podgłówka i podnóżka

Stelaż z możliwością regulacji podgłówka i podnóżka, doskonale nadaje się do materacy piankowych bądź lateksowych. Posiada regulację wysokości zagłówka i nóg, dzięki czemu Twój kręgosłup i nogi mogą odpocząć. Elastyczne listwy pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru ciała, co pozytywnie wpływa na dopasowanie się materaca do kształtów ciała. Przerwy między listwami zapewniają swobodny przepływ powietrza i wietrzenie materaca.

Stelaż wykonany jest ze sklejki drzew liściastych o charakterystycznej budowie zzlecanej do listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu flex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty te są nasuwane na kołki osadzane w ramie, co umożliwia swobodny przechył listwy wzdłuż osi i dopasowanie się do anatomicznej budowy ciała. Dodatkowo poprzeczna listwa łączy ramę w części środkowej. Stelaż posiada poprzeczną regulację twardości na 5 listwach w części lędźwiowej, natomiast taśma wzdłużna wzmacnia listwy gięte.

Regulowany stelaż pozwala skutecznie zregenerować siły.

Stelaż z możliwością regulacji podgłówka

Stelaż z możliwością regulacji podgłówka

Kolejnym rodzajem stelaża jaki możemy Państwu zaproponować jest stelaż z możliwością regulacji podgłówka.

Dzięki niej wszyscy, którzy lubią spędzać długie wieczory na czytaniu książek nie będą odczuwali uciążliwego bólu szyi. Elastyczne listwy poprawiają dopasowanie materaca do kształtów ciała. Przerwy między nimi zapewniają odpowiednią wentylację materaca.

Listwy osadzone w ramie umożliwiają swobodny przechył wzdłuż osi i dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała, pozwalają na podparcie materaca na całej jego szerokości. W przypadku łączenia stelaży brak jest martwej strefy po zsunięciu. Stelaż ten posiada dodatkową poprzeczną listwę łącząca ramę w części środkowej. Twardość jest regulowana na 6 listwach w części lędźwiowej. Wzdłużna taśma wzmacniająca listwy gięte.

Perfekcyjnie dobrany stelaż pomaga idealnie zregenerować siły. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy pomogą Państwu na każdym etapie wyboru materaca oraz stelaża.

Stelaż bez regulacji

Stelaż bez regulacji

Stelaż bez regulacji wykonany ze sklejki drzew liściastych o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Nadaje się do stosowania ze wszystkimi rodzajami materacy: piankowymi, bonellowymi oraz kieszeniowymi. Dzięki solidnej konstrukcji zapewnia stabilną bazę pod materac. Elastyczne uchwyty zapewniają właściwą amortyzację poprawiając komfort użytkowania materaca. Odpowiednio opracowane przerwy między listwami zapewniają właściwą wentylację.

Poprzeczna regulacja twardości na 6 listwach w części lędźwiowej poprawia komfort snu, co daje możliwość zmiękczenia lub utwardzenia materaca. Wzdłużne kształty uchwytu pozwalają na doskonałe podparcie materaca na całej jego szerokości. Brak martwej strefy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy doradzą w wyborze odpowiedniego stelaża dopasowanego do zakupionego przez Państwa materaca.


powrót

Produkty powiązane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności