Sen nastolatka

Sen nastolatka

 

Czas wakacji już za nami. Dla dzieci oraz młodzieży rozpoczął się okres wzmożonego przyswajania nowej wiedzy.

W tym intensywnym czasie sen jest bardzo ważny dla prawidłowego rozwoju nastolatka. Rodzaj powierzchni, na jakiej śpi dziecko, ma ogromny wpływ na rozwój układu kostno-stawowego i mięśniowego. Aby ciało dziecka przez całą noc ułożone było w prawidłowej pozycji, niezbędne jest wyposażenie łóżeczka w materac o odpowiedniej budowie i stopniu twardości. Innowacyjne materace do łóżeczka dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości miękkiej pianki materacowej, która zapewnia ciału stabilną podporę. Niektóre modele wyposażone są we wkład składający się ze sprężyn kieszeniowych zwiększających elastyczność powierzchni, która harmonijnie dopasowuje się do kształtów śpiącego malucha. Specjalne systemy cyrkulacji powietrza sprawiają, że cała konstrukcja oddycha, dzięki czemu we wnętrzu materaca nie gromadzą się roztocza i kurz.

Dlatego ważne jest, by rodzice kontrolowali komfort oraz jakość snu swojej pociechy. Z pewnością pomoże temu dobór odpowiedniego materaca, który znajdą Państwo w ofercie Studio M.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiedni materac, dopasowany do potrzeb nastolatka.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności