Producent materacy do spania – co możemy zaproponować?

Oferta materacy powiększa się w naszym sklepie każdego dnia. Chcąc zapewniać spokojny sen klientom stale poszukujemy nowych rozwiązań i innowacji. Jako wiodący producent materacy do spania wiemy, że w naszych rękach leży zdrowe i komfort użytkowników. Jakie technologie proponujemy?

Prosty sposób na spokojny sen

Aby zapewnić sobie komfortowy sen konieczne jest wybranie odpowiedniego materaca – tych na polskim rynku nie brakuje. Do najczęściej wybieranych zaliczyć można materace piankowe: ich budowa nie jest skomplikowana, jednak zastosowanie pianek o wysokiej elastyczności sprawia, że użytkownik może cieszyć się wysokim komfortem. Druga ważna rzecz to wentylacja – poprzez zastosowanie struktury z niewielkimi kanalikami pianki pozwalają na skuteczne wentylowanie skóry i swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. W wielu modelach stosujemy również SYSTEM STUDIO M – to opatentowana technologia tworzenia nacięć na blatach pianek. Rozwiązanie to pozytywnie wpływa na żywotność materaca.

Czy warto wybrać materac kieszeniowy?

Każdy producent materacy do spania w swojej ofercie powinien posiadać materace kieszeniowe. To nowoczesna odsłona klasycznych materacy sprężynowych. Zastosowane we wnętrzu sprężyny bonellowe pracują niezależnie od siebie – nie są połączone co oznacza, że materac ugina się wyłącznie w miejscu nacisku. Dodatkowo każda sprężyna umieszczona jest w dopasowanej kieszonce, przez sprężyny nie stykają się ze sobą podczas pracy i nie powodują nieprzyjemnego dźwięku.

Specjalistyczne pianki wewnątrz materaców

Dbając o najwyższy komfort użytkowników materaców proponujemy takie rozwiązania jak pianka termoelastyczna VISCO. Ten rodzaj pianki mięknie w kontakcie z ciałem, otulając skórę i zapewniając wygodę. Struktura pianki każdorazowo dostosowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Drugim interesującym rozwiązaniem są pianki wysokoelastyczne, których budowa pozwala na swobodne wentylowanie struktury materaca i przedłużanie jego żywotności.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności