Producent materacy – poznaj najnowsze technologie i śpij spokojnie!

Czy wiesz, że odpowiednio dobrany materac może znacząco wpłynąć na jakość i wygodę Twojego snu? Nocny wypoczynek pozwala na to, aby nasz organizm zregenerował się. To także czas, w którym walczy on z drobnoustrojami i stanami zapalnymi. Dobór konkretnego materaca nie powinien być przypadkowy! Jakie technologie zaproponuje Wam topowy producent materacy?

Śpij spokojnie i komfortowo

Wśród najchętniej wybieranych materacy wymienia się modele piankowe i kieszeniowe. W przypadku tych pierwszych mają one doskonały stosunek jakości do ceny, jak również często są one uzupełniane o warstwy termoelastyczne. Aby zapewnić sobie spokojny sen warto wybrać model posiadający wewnątrz piankę wysokoelastyczną – posiada ona specjalistyczną strukturę z licznymi kanałami, co znacząco wpływa na poprawienie cyrkulacji powietrza i wentylowanie skóry. Oferowane w naszym sklepie modele posiadają także 9 stref twardości, które umożliwiają jak najlepsze podparcie dla anatomicznej budowy ciała.

Materace kieszeniowe dostępne są na polskim rynku od wielu lat i cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Każdy producent materacy zaproponuje materace kieszeniowe w których wnętrzu znajdują się sprężyny bonellowe. W przeciwieństwie jednak do materacy sprężynowych pracują one niezależnie od siebie. Oznacza to, że materac ugina się wyłącznie w miejscu nacisku. Dodatkowo każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce, przez co pracują one znacznie ciszej.

Nowoczesne technologie we współczesnych materacach

Jedną z najchętniej stosowanych technologii w naszych materacach jest pianka termoelastyczna VISCO. Poprzez kontakt z ciepłem skóry mięknie ona w miejscu dotyku i idealnie dopasowuje się do kształtów ciała. Porowata struktura pianki poprawia również kondycję kręgosłupa, skutecznie niwelując jego ból. Większość oferowanych w naszym sklepie materacy to modele dwustronne – oznacza to, że w zależności od pory roku można używać ich twardszej lub bardziej miękkiej strony.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności