Pokrowiec na materac

Pokrowiec na materac

 

Studio Materace, proponuje Państwu pokrowce, stworzone tak, by poprawiły komfort, a zarazem ułatwiły użytkowanie materaca.

 

Pokrowiec Silver

Pokrowiec wykonane są z najwyższej jakości tkanin. Tkaniny zostałoy dobrane tak, by były miłe w dotyku i umożliwiały spanie bezpośrednio na nich. Pokrowce jest 9 - cio strefowy, antyalergiczny, ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna, które uniemożliwia gromadzenie niebezpiecznych pleśni.

Pokrowiec Gold

W materacach najwyższej klasy zastosowaliśmy pokrowiec, w którym użyliśmy wysokogatunkową tkaninę żakardową z przeszyciami tworzącymi 9 stref. Jest to pokrowiec z serii zima – lato. Z jednej strony pikowany na podkładzie włókna puszystego, antyalergicznego. Druga strona pokrowca tworzy stronę zimową. Pasy wentylacyjne umożliwiają prawidłową cyrkulację powietrza, która doskonale współgra z systemem cyrkulacji powietrza Studio M, a dodatkowe uchwyty pozwalają nam na komfortowe podnoszenie czy przewracanie materaca.

Dodatkowo, każdy z naszych pokrowców można wyprać, co poprawia komfort i dba o higienę.

 

Zapraszamy do rozmowy z naszymi doradcami, których fachowa pomoc z pewnością ułatwi Państwu wybór materaca.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności