Nakładka zmiękczająca Visco na materac

Nakładka zmiękczająca Visco na materac

NAKŁADKA ZMIĘKCZAJĄCA VISCO

W ofercie Studio M znajdą Państwo nakładkę zmiękczającą. W przypadku gdy Państwa nowy materac okaże się zbyt twardy Studio M służy rozwiązaniem – zmiękczającą nakładką materacową, która pomoże zmodyfikować twardość materaca.

Nakładka zmiękczająca na materac

Nasza nakładka zmiękczająca wykonana jest z pianki termoelastycznej. Pianka ta gwarantuje najwyższej jakości komfort snu. Nakładka pod wpływem nacisku i temperatury ciała zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa.

Pokrowiec zewnętrzny jest wykonany z tkaniny pikowanej antyalergiczną owatą. Nakładka mocowana jest do materaca za pomocą gumek, dzięki czemu nie przesuwa się w trakcie snu. Pokrowiec jest zdejmowany, co pozwala na zachowanie czystości i świeżości. Funkcją nakładki zmiękczającej jest zmiękczenie zbyt twardej powierzchni materaca.

Nakładka zmiękczająca Visco na materac

Zapraszamy do rozmowy z naszymi ekspertami, którzy doradzą w doborze odpowiedniej nakładki, dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nakładka zmiękczająca Visco na materac


powrót

Produkty powiązane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności