Nakładka utwardzająca Kokos na materac

Nakładka utwardzająca Kokos na materac

Ból kręgosłupa tuż po przebudzeniu jest zjawiskiem powszechnym, bez względu na nasz wiek. Najczęściej przyczyną tego problemu jest źle dobrany, zbyt miękki materac lub też za miękkie wypełnienie kanapy rozkładanej. Miękkie podłoże materaca jest szczególnie groźne dla osób tęższych, które nie mają odpowiedniego podparcia dla bioder, barków. W ich przypadku ciało zapada się głęboko w materac opierając się finalnie na strukturze samego łóżka, na którym umieszczono materac.

Nakładka utwardzająca Kokos na materac

Nakładka utwardzająca na materac KOKOS

Tworząc kompleksową ofertę Studio M stworzyliśmy nakładki materacowe, które pomagają zmodyfikować twardość materaca, aby jeszcze bardziej poprawić komfort dążąc do doskonałości Państwa snu. Proponujemy nakładkę utwardzającą, która została wykonana z maty kokosowej. Mata kokosowa ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, doskonale chroni materac przed gromadzeniem wilgoci.

Nakładka utwardzająca Kokos na materac

Zastosowanie maty kokosowej w materacach jest powszechne – jej zadaniem jest usztywnienie struktury materaca i zwiększenie cyrkulacji powietrza w jego wnętrzu. Mata kokosowa często stosowana jest w materacach antyalergicznych – jej struktura pozwala na hamowanie rozwoju pleśni i drobnoustrojów, co sprzyja polepszeniu komfortu snu alergika. Maty kokosowe uzupełniają też materacyk do łóżeczka dziecka. Dzięki nim możliwe jest wychwytywanie cząsteczek wilgoci i zapewnienie lepszej higieny snu.

Nakładka utwardzająca Kokos na materac

Jak działa nakładka utwardzająca na materac?

W przypadku nakładki utwardzającej Kokos mata kokosowa ma za zadanie zapewniać wygodne ułożenie ciała, odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, minimalizować ryzyko powstawania odleżyn w przypadku osób chorych. Mata kokosowa pozwala również zmniejszyć napięcie mięśniowe, przez co każdego poranka będziemy budzić się bardziej zrelaksowani i wypoczęci. Nakładka utwardzająca na materac Kokos może być stosowana zarówno na klasycznych materacach, jak i rozkładanych kanapach czy sofach. Regularne stosowanie nakładki sprawi, że materac bonelowy czy kieszeniowy służyć nam będzie znacznie dłużej!

Antyalergiczny pokrowiec zadba o zdrowie

Nakładka ta stanowi wierzchnią warstwę, której zadaniem jest utwardzenie powierzchni materaca. Pokrowiec zewnętrzny jest wykonany z dzianiny pikowanej antyalergiczną watą, można go prać, co pozwala na zachowanie czystości i świeżości. Miękka i przyjemna w dotyku tkanina delikatnie otuli ciało i zapewni komfort termiczny. Nakładka mocowana jest na materac piankowy za pomocą gumek, co zapobiega jej przesuwaniu się w trakcie snu.

Zapraszamy do konsultacji z naszymi ekspertami, którzy pomogą dobrać nakładkę do materaca, by dostosować go do Państwa potrzeb. Nakładka dostępna w każdym wymiarze.


powrót

Produkty powiązane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności