Nakładka na materac z pianki termoelastycznej

Nakładka na materac z pianki termoelastycznej

Kupno nowego materaca nie jest już konieczne, kiedy zechcemy podnieść komfort snu – nakładka na materac z pianki termoelastycznej to rozwiązanie coraz chętniej wykorzystywane!

Wieloletnie użytkowanie materaca z czasem sprawia, że jego wewnętrzne struktury ubijają się, a sprężyny mogą stopniowo tracić swoją elastyczność. W takiej sytuacji najczęściej myślimy o całkowitej zmianie podłoża łóżka i kupnie nowego materaca, co wiąże się ze sporym, jednorazowym wydatkiem. Jeśli zależy nam na podniesieniu elastyczności materaca bez konieczności jego wymiany warto rozważyć nakładkę na materac z pianki termoelastycznej – to tanie materace zmiękczające, który pozwoli polepszyć wygodę snu bez ponoszenia dużych kosztów. Jak to możliwe?

Materace nawierzchniowe z pianki termoelastycznej w sypialni

Nakładka na materac z pianki termoelastycznej

Nakładka na materac z pianki termoelastycznej wypełniona jest innowacyjną pianką termoelastyczną VISCO. Struktura ta mięknie pod wpływem ciepła ludzkiej skóry, przez co każdorazowo dopasowuje się do kształtów ciała, zapewniając wysoki poziom wygody. Zaletą tej pianki jest również fakt, że delikatnie otula ona skórę, zapewniając doskonałą izolację termiczną – materiał ten jest chętnie wykorzystywany w materacach dwustronnych po stronie zimowej.

Materace nawierzchniowe z pianki termoelastycznej na bóle kręgosłupa

Za twardy materac to powszechny problem w polskich sypialniach. Twarde materace, ze względu na swoją strukturę, nie pozwalają na wygodne ułożenie ciała. Brak elastyczności sprawia, że użytkownik nie może zasnąć, wierci się. Zbyt twardy materac może powodować ucisk na naczynia krwionośne co sprzyja odrętwieniu i skurczom. Materace nawierzchniowe z pianki termoelastycznej w jednej chwili rozwiążą problem zbyt twardego materaca. Miękka struktura pozwoli na zapewnienie wygody i odpowiedniego podparcia dla barków, bioder, kręgosłupa.

Materac nawierzchniowy wentylowany VISCO – zapewnij sobie błogi sen

Nakładka na materac z pianki termoelastycznej  VISCO

Prezentowana nakładka na materac z pianki termoelastycznej to produkt dwustronny, którego wnętrze wypełnia pianka termoelastyczna VISCO. Falowana powierzchnia pianki pozwala na delikatne masowanie ciała i poprawianie przepływu krwi. Poprzez zastosowanie karbowanej struktury możliwe stało się również poprawienie cyrkulacji powietrza. Nakładka na materac z pianki termoelastycznej VISCO może być stosowana zarówno na materacach, jak i rozkładanych kanapach. Jej regularne stosowanie pozwala na przedłużenie żywotności materaca.

Materac nawierzchniowy zmiękczający VISCO

Nakładka na materac z pianki termoelastycznej

Nowoczesna nakładka na materac z pianki termoelastycznej (materac H1) jest jedną z najchętniej wybieranych, kiedy w grę wchodzi zbyt twardy materac. Jej wnętrze wypełnia karbowana pianka termoelastyczna VISCO – falowana powierzchnia sprzyja lepszej cyrkulacji powierza oraz delikatnie masuje skórę użytkownika. Materac nawierzchniowy zmiękczający VISCO zamknięty został  w eleganckim, pikowanym pokrowcu – dla wygody użytkownika wyposażono go w gumki mocujące oraz zamek błyskawiczny.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności