Materace 180x200 – sklep internetowy producenta

Obszerne materace 180x200 są jednymi z najchętniej wybieranych – zapewniają wygodny sen zarówno jednemu, jak i dwojgu użytkownikom, gwarantują odpowiednie podparcie dla ciała. Wybierając materace 180x200 warto wiedzieć, jak poszczególne modele różnią się od siebie wypełnieniem. Wybór konkretnego produktu może znacząco poprawić jakość naszego snu i zdrowia i przyczynić się do tego, że każdego poranka wstawać będziemy z uśmiechem na ustach.

Jaki materac 180x200 wybrać?

Wybór materaca powinien być podyktowany kilkoma czynnikami. Najważniejsza jest nasza waga i twardość materaca – osoby lżejsze, których waga nie przekracza 80 kg powinny wybierać materace o twardości H1 lub H2. Materace średnio twarde i twarde (H3 i H4) dedykowane są osobom tęższym, w których przypadku konieczne jest stabilniejsze podparcie dla bioder, barków, kręgosłupa. Nie bez znaczenia są także indywidualne zalecenia lekarskie. Osoby cierpiące na bóle kręgosłupa powinny dobrać materac dopasowany do ich potrzeb.

Sprawdź sprężynowe materace 180x200

Klasyczna sprężyna bonelowa jest chętnie wykorzystywana w wielu modelach materaców 180x200. Jej wysoka odporność na uszkodzenia i odkształcenia jest gwarancją, że materac będzie służył przez wiele lat. Sprężynowe materace 180x200 uzupełniane są o standardowe pianki materacowe lub piankę VISCO – takie połączenie daje doskonałą elastyczność powierzchni.

Piankowe materace 180x200 – postaw na wygodę!

Piankowe materace 180x200 są jednymi z najchętniej wybieranych. Innowacyjne tworzywa wypełniające ich wnętrze zapewniają doskonałe podparcie dla ciała, komfort termiczny oraz wysoką sprężystość podłoża. W materacach piankowych wykorzystywana jest także pianka wtórnie spieniana rebound, która w połączeniu z innymi piankami daje efekt zbliżony do sprężyny bonellowej. Jedną z chętniej wykorzystywanych pianek jest pianka termoelastyczna VISCO. Pod wpływem ciepła skóry jej struktura każdorazowo dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wysoki komfort wypoczynku.

Interesującym rozwiązaniem jest również zastosowanie warstwy lateksu, który świetnie dopasowuje się do sylwetki. Jego struktura pozwala na lepszą cyrkulację powietrza, co przekłada się na zahamowanie rozwoju bakterii i większą higienę snu.

Śpij spokojnie – kieszeniowe materace 180x200

Rdzeń materaców kieszeniowych tworzą sprężyny kieszeniowe – ich największą zaletą jest elastyczność punktowa. Kieszeniowe materace 180x200 uginają się wyłącznie w miejscu nacisku, a sprężyny pracują niezależnie od siebie. Poprzez umieszczenie każdej sprężyny w osobnej kieszonce możliwe stało się zminimalizowanie hałasu pracujących sprężyn.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności