Materac z pianki termoelastycznej – wyjątkowa jakość snu

Materac z pianki termoelastycznej – wyjątkowa jakość snu

Nowoczesna pianka termoelastyczna jest obecnie jednym z chętniej stosowanych wypełnień w topowych materacach do spania. Wśród jej zalet wymienia się przede wszystkim zwiększenie komfortu snu, ale również lepsze podparcie dla ciała, szczególnie w przypadku osób skarżących się na dolegliwości bólowe kręgosłupa. Materac z pianki termoelastycznej wybierany jest przez osoby poszukujące doskonałych parametrów technicznych i pragnących zapewnić sobie wysoki komfort snu. Jakie modele materaców z pianką termoelastyczną wewnątrz możemy polecić?

Materac sprężynowy Comfort LUX XXL – klasyka i innowacja w jednym produkcie

materac z pianki termoelastycznej Comfort LUX XXL

Szukając odpowiedzi na pytanie, który materac jest lepszy: materac wysokoelastyczny czy termoplastyczny podpowiadamy: warto łączyć te struktury! Materac z pianki termoelastycznej Comfort LUX XXL wypełniony został klasycznymi sprężynami bonellowymi, otoczonymi z dwóch stron nowoczesnymi piankami. Po stronie średnio twardej (H3) znajdziemy piankę wysokoelastyczną, która dzięki swojej strukturze pozwala na lepsze podparcie dla całego ciała. Strona twarda (H4) wypełniona została klasyczną pianką materacową oraz pianką termoelastyczną VISCO. Dzięki takiemu wypełnieniu materac ma dwie strony użytkowe - poprzez jego obracanie możliwe jest znaczne przedłużenie żywotności materaca. Produkt posiada pokrowiec z żakardowej, antyalergicznej tkaniny na podkładzie z włókna puszystego. Materiał ten subtelnie otula skórę i zapewnia jej ciepło.

Materac z pianki termoelastycznej Satisfaction Exclusive

materac z pianki termoelastycznej Satisfaction Exclusive

Nowoczesne materace piankowe mogą mocno zaskoczyć – w ich wnętrzu znajdziemy pianki wspomagające odpowiednie ułożenie ciała, zapewniające odpowiednią termoizolację. Materac z pianki termoelastycznej Satisfaction Exclusive to doskonały przykład produktu o świetnych parametrach technicznych. Rdzeń stanowi pianka wysokoelastyczna – jej struktura pozwala na zapewnienie lepszego podparcia dla ciała oraz zwiększenie cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Strona zimowa materaca (średnio twarda, H3) wypełniona została pianką termoelastyczną VISCO. Pianka mięknie pod wpływem ciepła, subtelnie otula skórę i zapewnia komfort podczas chłodnych, zimowych nocy. Dodatkowo strona zimowa uzupełniona została o 9 stref twardości, czyli konstrukcję zapewniającą najlepsze podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Strona letnia (twarda, H4) to klasyczna pianka materacowa, odporna na odkształcenia.

Materac kieszeniowy Prestige Exclusive

materac z pianki termoelastycznej Prestige Exclusive

Wysokiej klasy materac z pianką termoelastyczną Prestige Exclusive to propozycja dla wymagających użytkowników. Jego wnętrze wypełniają sprężyny kieszeniowe, zapewniające punktowe podparcie dla ciała. Prezentowany model to materac dwustronny. Strona średnio twarda (zimowa) wypełniona została termoelastyczną pianką VISCO oraz pianką wysokoelastyczną. Klasyczna pianka materacowa została wykorzystana po stronie twardej (letniej). Model Prestige Exclusive to także materac kokosowy – jego strukturę usztywnia mata kokosowa, której włókna mogą wychwytywać cząsteczki wilgoci i przyczyniać się do hamowania rozwoju pleśni wewnątrz materaca.

Materac nawierzchniowy zmiękczający VISCO – lekki materac z pianki termoelastycznej

materac nawierzchniowy z pianki termoelastycznej

Śpiąc na rozkładanych kanapach często narzekamy na niskiej jakości wypełnienie czy konstrukcję wykonaną z twardych desek. Aby poprawić jakość snu na takim łóżku wystarczy wybrać materac nawierzchniowy zmiękczający VISCO. Ten interesujący produkt z pewnością zastąpi klasyczny materac z pianki termoelastycznej. Materace nawierzchniowe zmiękczające VISCO wypełnione są pianką termoelastyczną, która pod wpływem nacisku i ciepła mięknie, każdorazowo dostosowując się na kształtu ciała. Pianka posiada falowaną strukturę, co przekłada się na delikatne masowania ciała i poprawianie krążenia krwi. Materac z pianki termoelastycznej wyposażony został w miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec, który hamuje rozwój roztoczy i drobnoustrojów.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności