Materac Visco – nowoczesny materac piankowy

Materac Visco – nowoczesny materac piankowy

Innowacyjny materac Visco jest jednym z najchętniej wybieranych – dzięki doskonałym parametrom technicznym spełnia oczekiwania różnorodnych użytkowników, gwarantując wygodny i spokojny sen. Czy produkt ten sprawdzi się w naszej sypialni?

Decydując się na kupno nowego materaca warto nie tylko przyjrzeć się ofercie topowych producentów, ale też zapoznać z nowoczesnymi technologiami, które kolosalnie mogą zmienić naszą jakość snu. Wybierając materac dopasowany do naszych potrzeb zapewniamy sobie wartościowy wypoczynek, ale i dobre samopoczucie tuż po przebudzeniu. Jedną z najciekawszych propozycji jest materac Visco.

materac Visco Prestige Exclusive

Jak prawidłowo dobrać materac?

Kupno materaca powinno być poprzedzone dokładnym zapoznaniem się z parametrami interesujących nas modeli. Kupując „w ciemno” ryzykujemy nie tylko niewyspaniem, ale i dolegliwościami bólowymi ze strony kręgosłupa. Źle dobrany materac szybo przełoży się na większe zmęczenie, może również powodować drętwienie kończyn.

Dobry materac do spania powinien być dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb oraz wagi. Przyjęło się, że osoby ważące mniej niż 70 kg powinny wybierać materace miękkie i średnio miękkie, a osoby powyżej 80 kg materace średnio twarde i twarde. Wypełnienie materaca ma kolosalny wpływ na jakość naszego snu. Dzięki dobraniu odpowiednich struktur możliwe jest zapewnienie stabilnego podparcia dla ciała. Materac Visco to wygodny materac do spania, który pozwoli na przybranie wygodnej pozycji, stanie się również świetnym rozwiązaniem, jeśli dotychczasowe posłanie wydaje się być zbyt twarde.

Pianka termoelastyczna Visco – jak działa?

Pianka termoelastyczna Visco to innowacyjne tworzywo, które wykorzystywane jest zarówno w klasycznych materacach, jak i materacach dwustronnych. Cechą charakterystyczną pianki Visco jest to, że mięknie ona w kontakcie z ludzką skórą, przez co każdorazowo dopasowuje się do kształtu ciała. Na piankę termoelastyczną mówi się również „pianka pamiętająca”. Dzięki piance termoelastycznej możliwe jest budowanie komfortowego podłoża do spania, które subtelnie otuli nas i zapewni wysoki komfort podczas odpoczynku.

Nowoczesny materac Visco Satisfaction Exclusive

materac Visco: piankowy Satisfaction Exclusive

Wśród najczęściej rekomendowanych modeli materac Satisfaction Exclusive wymienia się bardzo często. Jest to dwustronny materac o wartościach H3 i H4, którego rdzeń tworzy pianka wysokoelastyczna o doskonałych parametrach podtrzymywania ciała. Stronę zimową – średnio twardą – tworzy pianka termoelastyczna Visco ze specjalnymi nacięciami na blatach. Po tej stronie materaca umieszczono również warstwę naturalnej wełny, dzięki której możliwe jest zabezpieczenie termiczne. Strona letnia, twarda, wykonana została z klasycznej pianki materacowej. Materac Visco uzupełniono o 9 stref twardości, dzięki którym możliwe jest podparcie dla wszystkich anatomicznych stref ciała.

Materac kieszeniowy Prestige Exclusive z pianką VISCO

materac Visco Prestige Exclusive

Wygodne materace kieszeniowe są chętnie wybierane przez pary – sposób działania sprężyn kieszeniowych sprawia, że oboje użytkowników może cieszyć się spokojnym, niezakłóconym niczym snem. Model Prestige Exclusive łączy w sobie klasyczne sprężyny kieszeniowe, jak również innowacyjne pianki.

Rdzeń prezentowanego materaca tworzą uginające się punktowo sprężyny kieszeniowe. Pracują one niezależnie od siebie, przez co materac ugina się wyłącznie w miejscu nacisku. Sprężyny zamknięto w materiałowych kieszonkach – rozwiązanie to gwarantuje znacznie cichszą pracę materaca. Materac ten posiada dwie strony użytkowe: letnią i zimową. Strona letnia o twardości H4 zbudowana jest z karbowanej pianki materacowej oraz maty kokosowej. Kokos w materacu usztywnia jego strukturę i wychwytuje wilgoć. Strona zimowa (H3) wykonana została z pianki termoelastycznej Visco – materac Visco delikatnie otula skórę, dostosowuje się do kształtów ciała. Strukturę uzupełniono również o warstwę wełny, która zadba o odpowiednią termoizolację.

Materac piankowy FOAM+Visco

Materac piankowy FOAM+Visco

Materac piankowy FOAM+Visco to średnio miękki materac, dedykowany osobom ceniącym doskonałe rozwiązania w rozsądnej cenie. Rdzeń materaca tworzy pianka materacowa podzielona na 9 stref twardości. Materac Visco jest dwustronny: z jednej strony znajdziemy klasyczną piankę materacową, z drugiej: piankę termoelastyczną VISCO. Karbowana powierzchnia pianek sprzyja delikatnemu masażowi ciała i poprawieniu krążenia krwi. Materace piankowe FOAM+Visco to tanie materace – z pewnością nie nadwerężą one naszego portfela.

Nakładka na materac z pianki termoelastycznej

Materac Visco dostępny jest również w formie nakładki. Nakładka na materac z pianki termoelastycznej stosowana jest w formie dodatkowej zmiękczającej warstwy na materac. Jej regularne stosowanie wpłynie nie tylko na jakość naszego snu - dzięki niej znacząco przedłużymy żywotność materaca.


powrót

Produkty powiązane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności