Materac sprężynowy Comfort LUX XXL

 
darmowa dostawa
Materac sprężynowy Comfort LUX XXL
Materac sprężynowy Comfort LUX XXL
Materac sprężynowy Comfort LUX XXL
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
852.00 
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Materac sprężynowy Comfort LUX XXL

Materac Comfort Lux to dwustronny materac o podwyższonej nośności. Przeznaczony dla osób o wadze powyżej 100kg i nie tylko. W tym  modelu został zastosowany specjalny system amortyzatorów, który umożliwia długotrwałe użytkowanie materaca i ma korzystny wpływ na komfortowy sen.

Materac sprężynowy Comfort LUX XXL

Jedna strona średnio twarda wykonana została z wysokoelastycznaej pianki materacowej dopasowującej się do anatomicznej budowy ciała z unikalnymi konturowymi nacięciami, które tworzą formę 9-ciu stref. Między płytą a sprężyną zastosowano  specjalną przekładkę materacową, która tworzy formę separacji między warstwami.

Materac sprężynowy Comfort LUX XXL

Druga strona twarda  powstała poprzez zastosowanie termoelastycznej pianki dopasowującej się do kształtu ciała pod wpływem temperatury. Pod warstwą pianki znajduje się blat z wysokojakościowj  pianki materacowej karbownej. Warstwa pianki typu Visco posiada karbowaną powierzchnię, która wpływa korzystnie na krążenie krwi. Natomiast kolejna warstwa specjalnej pianki materacowej z mikroszczelinami wspomaga działanie systemu cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”

Pokrowiec

Pokrowiec Silver  z wysokogatunkowej tkaniny żakardowej, antyalergiczny obustronnie pikowany 9 stref wspomaga działanie sprężyn kieszeniowych, na podkładzie włókna puszystego, które uniemożliwia rozwój roztoczy i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Zastosowanie pasów wentylacyjnych pozwala na doskonałą cyrkulacje powietrza.  Dodatkowe boczne uchwyty umożliwiają nam  komfortowe przenoszenie lub obracanie materaca.

Budowa i właściwości:

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.

 

 

Sprężyna bonelowa

Zaletą materacy sprężynowych jest ich trwałość, wytrzymałość oraz odporność na obciążenia. Charakteryzują się najwyższą jakością, wysokim komfortem eksploatowania, a ich dwustożkowy kształt powoduje bardzo dobrą przepuszczalność powietrza wewnątrz materaca. Sprężyny bonelowe od wielu lat z powodzeniem są wykorzystywane przez producentów materacy oraz mebli tapicerowanych

 

 

Pianka termoelastyczna VISCO

VISCO - jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę. W miejscach kontaktu z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.

 

 

Pianka wysokoelastyczna

Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów - bakterii, grzybów czy pleśni

 

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

 

 

.

 

 

Dodatkowe informacje

Seria Comfort
Twardość średnio twardy - H3, twardy - H4
Warstwy 9 stref, Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności