Materac sprężynowy – jaki wybrać?

Materac sprężynowy – jaki wybrać?

Klasyczny materac sprężynowy jest jednym z najczęściej wybieranych – cechuje go dobra elastyczność, wysoka odporność sprężyn na odkształcenia, jak również atrakcyjne ceny. Szukając materaca, który zapewni nam wygodę i spokojny sen warto rozważyć jeden z dostępnych modeli materaców sprężynowych i wybrać produkt, który najbardziej odpowiadać będzie naszym oczekiwaniom. Które modele warto wziąć pod uwagę?

Materac sprężynowy z kokosem Comfort Standard

Materac sprężynowy Comfort Standard

Osoby kupujące materac sprężynowy po raz pierwszy bardzo często decydują się na model Comfort Standard, który łączy w sobie dobre parametry techniczne oraz atrakcyjną cenę. Twardość materaca zawarta jest pomiędzy wartościami H2 i H3, w zależności od strony, która aktualnie jest użytkowana.  W tym modelu wykorzystano sprężyny bonelowe, wysoce odporne na obciążenia i odkształcenia. Sprężyny otoczono klasyczną pianką materacową – jej jednolita struktura poprawia izolację termiczną i zwiększa wygodę snu. Po stronie średnio twardej (H3) umieszczono matę kokosową – jej zadaniem jest usztywnienie konstrukcji oraz wychwytywanie wilgoci. Włókno kokosowe zapewnia także znacznie lepszą cyrkulację powietrza, dzięki czemu skóra użytkownika jest lepiej wentylowana.

Dwustronny materac sprężynowy Comfort HIT Standard

Materac sprężynowy Comfort HIT Standard

Jaki materac do spania wybrać, aby zapewnić sobie spokojny sen? Średnio twardy materac sprężynowy Comfort HIT Standard stanowi interesujące połączenie sprężyn bonelowych oraz różnorodnych pianek i innowacyjnych systemów wspierania kręgosłupa. Produkt ten dedykowany jest osobom poszukującym doskonałej jakości w rozsądnej cenie. Wierzchnie warstwy materaca Comfort HIT Standard wykonano z karbowanych pianek materacowych – ich struktura i kształt wpływają na polepszenie krążenia krwi i poprawienie jakości snu. Pomiędzy pianką materacową a sprężynami bonellowymi umieszczono ekologiczną piankę rebound – to innowacyjna pianka powtórnie spieniana. Poprzez łączenie jej z innymi piankami możliwe jest uzyskanie większej elastyczności i sprężystości materaca. Materac sprężynowy Comfort HIT Standard uzupełniono o System Studio M, którego zadaniem jest poprawienie cyrkulacji powietrza i ograniczenie gromadzenia się kurzu i roztoczy.

Materac sprężynowy z pianką wysokoelastyczną Comfort Optimal

Materac sprężynowy Comfort Optimal

Materac Comfort Optimal to klasyczny materac sprężynowy w nowoczesnym wydaniu. Poza sprężynami bonelowymi w jego wnętrzu znajdziemy poliuretanową piankę materacową, odporną na odkształcenia i nacisk, która świetnie izoluje przed chłodem. Materac sprężynowy Comfort Optimal to produkt dwustronny, którego strony można wykorzystywać zależnie od potrzeb lub pory roku. Strona zimowa (średnio miękka o twardości H2) wypełniona została pianką wysokoelastyczną. Jej struktura jest mniej jednolita niż w przypadku klasycznych pianek – dzięki temu otrzymuje się znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała. Liczne otworki w piance wysokoelastycznej znacząco poprawiają cyrkulację powietrza, przez co hamowany jest rozwój bakterii i grzybów. Strona zimowa uzupełniona jest o system 9 stref twardości, poprzez który możliwe jest lepsze podparcie dla ciała. Po stronie letniej (średnio twardej, H3) znaleźć można matę kokosową, która usztywnia strukturę materaca.

Materac sprężynowy z kokosem i wełną Comfort Exclusive

Materac sprężynowy Comfort Exclusive

Jednym z topowych produktów w naszej ofercie jest materac sprężynowy Comfort Exclusive, którego wnętrze wypełniają sprężyny bonelowe i nowoczesne pianki. Materac Comfort Exclusive to produkt dwustronny, posiadający stronę zimową (średnio miękką, H2) i letnią (średnio twardą, H3). Konkretna strona może być wykorzystywana w zależności od potrzeb czy pory roku. Stronę zimową wypełniono pianką wysokoelastyczną oraz pianką termoelastyczną VISCO. Pianka termoelastyczna mięknie w kontakcie z ciepłem ludzkiej skóry i każdorazowo dostosowuje się do kształtu ciała, delikatnie je otulając. Strona zimowa uzupełniona została także poprzez warstwę wełny. Materac z wełną pozwala na zmniejszanie dolegliwości reumatycznych. Do stworzenia strony letniej wykorzystano klasyczną piankę materacową oraz matę kokosową, dzięki której możliwe stało się usztywnienie konstrukcji materaca.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności