Materac piankowy Satisfaction HIT Eco+VISCO

 
-50% darmowa dostawa
Materac piankowy Satisfaction HIT Eco+VISCO
Materac piankowy Satisfaction HIT Eco+VISCO
Materac piankowy Satisfaction HIT Eco+VISCO
Czas wysyłki:
2-6 dni roboczych
Dostępność:

Średnia

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
200.00 
400.00
-50% taniej o 200.00,
2-6 dni roboczych
  • udostępnij:
 
 

Dwustronny średnio twardy piankowy materac z serii Satisfaction. Materac wyposażony jest w piankę termoelastyczną VISCO o karbowanej powierzchni oraz rdzeń z pianki ekologicznej rebound.  Dodatkowo zastosowano w nim system cyrkulacji powietrza "STUDIO M", redukuje gromadzenie się kurzu i rozmnażanie roztoczy.

                                          

Obie strony materaca średnio twarde wykonane zostały z połączenia wysokogatunkowej pianki termoelastycznej z pianką rebound.  Zewnętrzne warstwy materaca posiadają karbowaną powierzchnię,  która delikatnie masuje nasze ciało a jednocześnie poprawia krążenie krwi w Naszym organizmie. Dodatkowo pianka termoelastyczna Visco idealnie dopasowuje się do ciała pod wpływem jego temeratury. Rdzeń materaca to ekologiczna pianka rebound, która nie tylko usztywnia materac, ale również nadaje odpowiedniej elastyczności całej konstrukcji materaca. Powyższe zestawienie komponentów pozwoliło nam na stworzenie materaca zapewniającego odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz komfortowy zdrowy sen  
Materac ten został udoskonalony przez zastosowanie systemu cyrkulacji powietrza "STUDIO M"

Całkowita wysokość materaca: 12 cm

Budowa i właściwości:

Materac dwustronnyMaterac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową

 

 

 

Cyrkulacja - system Studio MCyrkulacja powietrza - system Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

Pianka termoelastyczna Visco

VISCO - jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę. W miejscach kontaktu z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.

ReboundRebound

To nowatorska, elastyczna pianka wtórnie spieniana. W połączeniu z piankami klasycznymi w budowie materaca, daje efekt podobny, jak przy zastosowaniu sprężyny bonellowej. To produkt ekologiczny, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród producentów mebli i materacy.

Dodatkowe informacje

Seria Satisfaction
Twardość średnio miękki - H2, średnio twardy - H3
Warstwy Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności