Materac piankowy Satisfaction Extreme 8x80x160cm

 
-50% darmowa dostawa
Materac piankowy Satisfaction Extreme 8x80x160cm
Materac piankowy Satisfaction Extreme 8x80x160cm
Czas wysyłki:
3-6 dni roboczych
Dostępność:

Średnia

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
160.00 
320.00
-50% taniej o 160.00,
3-6 dni roboczych
  • udostępnij:
 
 

Materac piankowy Satisfaction Extreme 8x80x160cm

Dwustronny materac z serii Satisfaction Extreme to materac piankowy. Materac wykonany jest z połączonych ze sobą, bez użycia kleju, profilowanych warstw pianki materacowej. Powyższe rozwiązanie zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Idealny dla młodszych użytkowników.

Materac piankowy Satisfaction Extreme

Jedna  strona miękka wykonana jest z wysokojakościowej pianki materacowej z karbowaną powierzchnią pozwalającą uniknąć uczucia dyskomfortu.

Materac piankowy Satisfaction Extreme

Druga strona miękka wykonana jest z wysokojakościowej pianki materacowej z profilowaną, karbowaną powierzchnią pozwalającą na odpowiednie ułożenie ciała.

Pokrowiec

Pokrowiec Silver 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku oraz posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Pokrowiec na materac - Silver

Całkowita wysokość materaca: 8 cm

Budowa i właściwości:

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

 

.

Dodatkowe informacje

Seria Satisfaction
Twardość miękki - H1
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności