Materac piankowy FOAM+Visco

 
-50% nowość darmowa dostawa
Materac piankowy FOAM+Visco
Materac piankowy FOAM+Visco
Materac piankowy FOAM+Visco
Materac piankowy FOAM+Visco
Czas wysyłki:
2-6 dni roboczych
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
329.50 
659.00
-50% taniej o 329.50,
2-6 dni roboczych
KALKULATOR MATERACY NIETYPOWYCH
PODAJ ROZMIAR:
Szerokość [cm]:
Długość [cm]:
 • udostępnij:
 
 

Materac z serii FOAM+Visco to dwustronny średnio miękki materac dla wymagających klientów. Rdzeń materaca został wykonany z wysokiej jakości pianek o różnych gęstościach, ułożonych w 9 stref twardości.  Takie rozwiązanie to gwarancja znakomitego podparcia kręgosłupa, dzięki czemu wstajemy wypoczęci bez bólu i odrętwienia.  Materac jest produktem dwustronnym. Jedna strona wykonana został z pianki termoelastycznej, która pod wpływem ciepła idealnie dostosowuje się do ciała użytkownika. Druga strona wykonana z warstwy falowanej pianki, która delikatnie masuje ciało i poprawia przepływ krwi. W materacu zastosowano opatentowany system cyrkulacji powietrza StudioM.  

Materac piankowy FOAM+VISCOPokrowiec

Materac został wyposażony w elegancki, antyalergiczny pokrowiec pikowany na podkładzie włókna puszystego, który uniemożliwia rozwój roztoczy, mikroorganizmów i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Można go z łatwością ściągnąć i wyprać dzięki wszystkim zamkom błyskawicznym.

Główne cechy:

 • Rdzeń: pianka materacowa o różnej gęstości - 9 stref twardości
 • Powierzchnia użytkowa:  falowana/karbowana; 1 strona- pianka termoelastyczna VISCO; 2 strona- pianka materacowa
 • Twardość: H2 - średnio miękki
 • Całkowita wysokość: 15 cm
 • Pokrowiec: antyalergiczna tkanina pikowana na włóknie puszystym
 • zamek błyskawiczny: TAK

Budowa:

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. Zaleca się obracanie materac co 3 miesiące. Taki zabieg wydłuża żywotność materac.

 

 

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

Pianka termoelastyczna VISCO

VISCO - jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę. W miejscach kontaktu z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowe informacje

Twardość materaca średnio miękki - H2
Warstwy Materaca 9 stref, Pianka termoelastyczna, Pianka materacowa

Produkty marki Studio Materace wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty nie zawierały żadnych wad materiałów i produkcyjnych. Mając na uwadze komfort i zadowolenie naszych klientów oferujemy gwarancje na:

 • materace piankowe - okres gwarancji do 2 lat od daty zakupu
 • materace bonellowe - okres gwarancji do 25 lat od daty zakupu *
 • materace pocketowe - okres gwarancji do 25 lat od daty zakupu *
 • materace lateksowe - okres gwarancji do 25 lat od daty zakupu *
 • materace nawierzchniowe - okres gwarancji do 2 lat od daty zakupu
 • materace dziecięce - okres gwarancji do 2 lat od daty zakupu
 • pokrowce na materace - okres gwarancji do 2 lat od daty zakupu
 • poduszki i kołdry - okres gwarancji do 2 lat do daty zakupu
 • stelaże - okres gwarancji do 2 lat od daty zakupu

Sprzedawane produkty nie zawierają karty gwarancyjnej. Podstawą do skorzystania z oferowanej gwarancji jest dowód zakupu.

* wydłuzona gwarancja do 25 lat obowiązuje na rdzenie ze sprężyny bonellowej i pocketowej. Pozostałe komponenty materaca objęte są standardową 2-letnią gwarancją.

Wszystkie produkty marki Studio Materace objęte są wieloma certyfikatami i atestami. Dziki nim, każdy nasz klient ma pewność, że kupuje produkt najwyżej jakości, w 100 % bezpieczny dla jego zdrowia. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych certyfikatów:

Oeko-Tex 100Oeko-Tex Standard 100

Wiodący w świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Tkaniny, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.


Atest PZHAtest PZH

Atest Polskiego Zakładu Higieny gwarantuje, że surowce użyte do produkcji materacy nie wpływają negatywnie na zdrowie i środowisko. Jest to także gwarancja dobrej jakości, zgodności składu chemicznego produktu, który zapewnia bezpieczne korzystanie i nie działa szkodliwie na nasz organizm.

 


CertiPURCertiPUR

certyfikat nadawany piankom poliuretanowym. Ponieważ piany mogą być często zanieczyszczone chemikaliami, Certipur daje pewność, co do ich czystości. Tego typu materiał: jest tworzony bez użycia materiałów, które zubażają ozon ( na przykład freonów), nie może zawierać metali ciężkich, formaldehydów, ftalanów oraz szkodliwych substancji, które obniżają zapalność. Pianki takie nie mogą także wydzielać gazów, a więc nie mają nieprzyjemnego, chemicznego zapachu


EuroLATEX EcoEuroLATEX Eco Standard

Certyfikat EuroLATEX Eco Standard został stworzony przez niemiecki instytut TFI, który poddał badaniom piankę lateksową i gwarantuje zgodność tego materiału z europejskimi standardami zdrowia i środowiska.

 

 

 

Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności