Wybierz materac piankowy 160x200 i ciesz się wysokim komfortem

Decyzja o kupnie nowego materaca nie powinna być podejmowana pochopnie. Ważne są jego parametry, twardość, rodzaj wypełnienia. Decydując się na materac piankowy 160x200 zapewniasz sobie komfort i zdrowy sen. Wszystko to dzięki odpowiednim tworzywom i zastosowanym technologiom. Co warto wiedzieć o materacach piankowych? Czy sprawdzą się one w naszej sypialni?

Dlaczego warto wybrać materac piankowy 160x200?

Wśród wielu modeli materac piankowy wyróżnia się nie tylko konkurencyjną ceną, ale i świetnymi parametrami. W jego wnętrzu znajdziemy kilka warstw odpowiednio dobranych pianek, które pozwolą nam zachować wysoki komfort snu. Materace tworzone są z najwyższej jakości materiałów, odznaczają się wysoką odpornością na odkształcenia i uszkodzenia. Dodatkowo w wielu modelach materaca piankowego 160x200 zastosowaliśmy opatentowany system nacięć, które pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza. Dzięki temu tworzywa są zabezpieczone przed wilgocią, a skóra użytkownika jest lepiej wentylowana. W materacu piankowym 160x200 często wykorzystujemy pianki termoelastyczne. Pod wpływem ciepła pianka ta mięknie i dostosowuje się do kształtów ciała. Zastosowane pianki odznaczają się także dobrą izolacją termiczną.

Zastosowanie wysokiej klasy pianek pozwoliło także na stworzenie odpowiedniej podpory dla kręgosłupa. Materace piankowe 160x200 są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odciążyć kręgosłup i zrelaksować mięśnie go okalające w trakcie nocy.

Materace piankowe 160x200 z przyjemnymi w dotyku pokrowcami

Warto zwrócić uwagę na pokrowce materaców piankowych 160x200. Są one tworzone z przyjemnych w dotyku i jednocześnie trwałych tkanin, odpornych na ścieranie. Pokrowce są pikowane z obu stron, posiadają także zamki błyskawiczne, aby umożliwić pranie tego elementu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności