Materac piankowy 140x200 – dlaczego warto go wybrać?

Materace piankowe są obecnie produktem najchętniej kupowanym. Wynika to nie tylko z dobrego stosunku jakości do ceny, ale również faktu, że produkty te są tworzone z troską o zdrowie i komfort użytkowników. Materac piankowy 140x200 to idealny wybór dla wymagających klientów naszego sklepu. Co warto o nim wiedzieć?

Materac piankowy 140x200 – wysoki komfort w rozsądnej cenie

Materace piankowe cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Wraz z upływem czasu stale polepszane są parametry takich produktów, przez co sen staje się zdrowszy, a użytkownicy – bardziej wypoczęci. Oferowany przez nas materac piankowy 140x200 dostępny jest w wielu opcjach.

Co jest dla nas priorytetem podczas tworzenia materacy piankowych? Zadbaliśmy przede wszystkim o innowacyjne materiały. Obecnie pianki stosowane w materacach piankowych to struktury pozwalające na stałą cyrkulację powietrza wnętrza materaca. Przekłada się to na większą higienę i hamuje rozwój drobnoustrojów oraz wilgoci wewnątrz. Dodatkowo materac piankowy 140x200 został wzbogacony o system cyrkulacji powietrza Studio M – specjalne nacięcia w blatach pianki wpływają na lepszy przepływ powietrza i zwiększenie żywotności materaca.

Pianka termoelastyczna w materacu 140x200

Jedną z pianek stosowanych w naszych materacach piankowych jest pianka termoelastyczną VISCO, stworzona z tworzywa pamiętającego. Oznacza to, że pod wpływem ciepła ciała mięknie ona w punkcie styku, dostosowując się za każdym razem do użytkownika. Technologia ta znakomicie wpływa na kondycję kręgosłupa i mięśni okalających. Dzięki piance termoelastycznej możliwe jest zmniejszenie dolegliwości bólowych ze strony głównej osi ciała.

Materace 140x200: strona letnia i zimowa

Czy wiesz, że materacu piankowym 140x200 dajemy możliwość wybrania strony letniej lub zimowej? Różnią się one przede wszystkim warstwą wierzchnią. W przypadku strony letniej stosowana jest mata kokosowa, wpływająca na lepszą cyrkulację powietrza w czasie upałów. Strona zimowa posiada warstwę termoelastyczną, która przyjemnie otula ciało i zapewnia komfort cieplny.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności