Wygodny materac lateksowy 140x200 – sklep internetowy producenta

Materace lateksowe łączą w sobie doskonałą elastyczność oraz wysoki poziom higieny – z tego powodu są polecane użytkownikom bardzo wymagającym oraz alergikom. Szukając materaca o świetnych parametrach technicznych warto zwrócić uwagę na modele wypełnione pianką lateksową: materac lateksowy 140x200 zapewni idealne podparcie dla kręgosłupa, wygodę i spokojny sen.

Elastyczny materac lateksowy 140x200

Materace lateksowe są jednymi z najchętniej wybieranych – użytkownicy cenią je za wygodę snu, elastyczność i trwałość wypełnienia. W ofercie naszego sklepu znaleźć można materac lateksowy 140x200 wykonany z gładkiej płyty lateksowej lub też z pianki lateksowej łączonej z innowacyjnymi strukturami. Poprzez precyzyjne łączenie różnorodnych materiałów możliwe stało się stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Najważniejsze zalety materaca lateksowego

Pianka lateksowa świetnie dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała, co przekłada się na wysoką wygodę i komfort snu. Lekka struktura pianki lateksowej to zasługa licznych kanalików, przez które swobodnie przepływa powietrze. Doskonała cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca wpływa na zahamowanie rozwoju bakterii i grzybów i poprawienie higieny snu. To właśnie powód, dla którego materace lateksowe 140x200 są zalecane osobom cierpiącym na alergie. Zastosowanie lateksu w materacach pozwoliło na zmniejszenie dolegliwości alergicznych (katar, kaszel, swędzenie skóry, łzawienie oczu) i zagwarantowanie spokojnego snu.

Materac lateksowy 140x200 i sprężyny kieszeniowe

Duża ilość modeli materaców lateksowych posiada rdzeń wykonany ze sprężyn kieszeniowych. Takie połączenie daje doskonałe parametry podtrzymywania ciała. Sprężyny kieszeniowe uginają się punktowo – materac pracuje wyłącznie w miejscu nacisku. Gęste ułożenie sprężyn gwarantuje doskonałą elastyczność.

Innowacyjne pianki w materacach lateksowych

Aby jeszcze bardziej podnieść komfort snu materac lateksowy 140x200 uzupełniany jest o nowoczesne pianki. Pianka termoelastyczna VISCO mięknie pod wpływem ciepła skóry, dopasowuje się każdorazowo do ciała użytkownika, otula je. Pianka materacowa o zwartej strukturze jest wysoce odporna na nacisk i odkształcenia.

Materac lateksowy 140x200 z matą kokosową

Maty kokosowe stosowane są w celu usztywnienia konstrukcji materaca. Mata kokosowa wewnątrz materaca lateksowego 140x200 pozwala na wychwytywanie cząsteczek wilgoci i zahamowanie rozwoju pleśni.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności