Materac kieszeniowy 160x200 wspomoże regenerację podczas snu

Sen jest niezbędny dla naszego zdrowia i życia. To właśnie w czasie snu zachodzi wiele istotnych procesów metabolicznych, organizm ma także możliwość walki z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Wybór konkretnego materaca wpłynie bardzo pozytywnie na nasze samopoczucie tuż po przebudzeniu. Nieroztropna decyzja sprawi, że każdego ranka będziemy czuć się zmęczeni, obolali oraz niewyspani. Aby tego uniknąć postaw na materac kieszeniowy 160x200.

Jaki materac kieszeniowy 160x200 wybrać?

Różnorodność materacy jest olbrzymia – wśród licznych modeli warto jednak zwrócić uwagę na materac kieszeniowy 160x200, który dedykowany jest osobom poszukującym wysokiego komfortu. Zastosowanie sprężyn pracujących niezależnie od siebie pozwoliło na uzyskanie powierzchni idealnie dopasowanej do ciała i nacisku w konkretnych miejscach. Sprężyny, w przeciwieństwie do klasycznych materacy sprężynowych, są umieszczone w osobnych woreczkach. Dzięki temu niwelowany jest nieprzyjemny dźwięk ocierających się o siebie elementów metalowych. Materac kieszeniowy 160x200 Odznacza się również wykorzystaniem pianki wysokoelastycznej, która pozwala na swobodną wymianę powietrza – wszystko za sprawą niewielkich otworów w jej strukturze.

Kolejnym udogodnieniem jest zastosowanie mat kokosowych – ich zadaniem jest przede wszystkim usztywnienie konstrukcji materaca, ale także podwyższenie jego twardości.

Cyrkulacja powietrza oraz zastosowanie kilku stref twardości

Dla lepszego snu nasz materac kieszeniowy 160x200 został udoskonalony o System Studio M. To opatentowana technologia, która dzięki nacięciom w blatach umożliwia uzyskanie lepszej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. To z kolei przekłada się na zahamowanie powstawania grzybów i pleśni, przez co zyska nasze zdrowie.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności