Materac kieszeniowy – innowacje na najwyższym poziomie

Materac kieszeniowy – innowacje na najwyższym poziomie

Szukając idealnego materaca zazwyczaj skupiamy się na twardości produktu oraz na jego cenie. To istotne parametry, jednak najważniejsze jest w tym przypadku wypełnienie. Wśród wielu modeli warto zwrócić uwagę na materace kieszeniowe, w których wnętrzu znajdziemy klasyczne sprężyny bonellowe zamknięte w materiałowych kieszonkach. Jak działa materac kieszeniowy? Komu jest dedykowany? Jaki model wybrać, aby zagwarantować sobie spokojny i wygodny sen?

Jak działa materac kieszeniowy?

Budowa materaca kieszeniowego opiera się na sprężynach bonellowych, które zamknięte zostały w materiałowych kieszonkach, Sprężyn nie połączono ze sobą, jak w przypadku klasycznych materaców sprężynowych. Takie działanie pozwoliło na osiągnięcie lepszej sprężystości i podparcia dla ciała. Materac ugina się punktowo, wyłącznie w miejscu nacisku, zapewniając użytkownikom komfort na najwyższym poziomie. Zamknięcie w kieszonkach pozwoliło na izolowanie sprężyn od siebie i znacznie cichszą pracę. Wiele materaców kieszeniowych to także materace antyalergiczne.

Wybierz materac kieszeniowy Prestige Optimal i ciesz się wygodą!

materac kieszeniowy Prestige Optimal

Chcąc zapewnić sobie najwyższą wygodę snu oraz odpowiednie podparcie dla ciała warto wybrać materac kieszeniowy Prestige Optimal, który posiada stronę letnią i zimową i wypełniony jest innowacyjnymi warstwami wewnątrz. Strona zimowa (średnio miękka) wykonana została z wysokoelastycznej pianki materacowej, którą dodatkowo uzupełniona konturowymi nacięciami. Taka struktura to idealne podłoże do snu w czasie chłodniejszych nocy: struktura materaca delikatnie otula skórę, zapewniając jej komfort i ciepło. Strona letnia (twarda) wykonana została z karbowanej pianki wysokogatunkowej. Struktura pianki jest porowata, co sprzyja lepszej cyrkulacji powietrza w czasie lata. Twardość materaca ma znaczenie! Strukturę materaca uzupełnia warstwa kokosowa, której zadaniem jest usztywnienie konstrukcji oraz wychwytywanie wilgoci.

Materac kieszeniowy Prestige Normal – sprawdź jego zalety

materac kieszeniowy Prestige Normal

Klasyczny materac uzupełniony o nowoczesne technologie – tak w skrócie opisać można materac kieszeniowy Prestige Normal. Jego wnętrze wypełniają gęsto ułożone sprężyny zamknięte w materiałowych kieszeniach. Po obu stronach materaca ułożono piankę materacową, która wspiera odpowiednie ułożenie ciała podczas snu, jak również zapewnia elastyczność struktury podłoża. Pianka materacowa jest wysoce odporna na odkształcenia i nacisk, a jej jednolita budowa pozwala na idealną izolację termiczną. Materac kieszeniowy Prestige Normal uzupełniony został o System Studio M – jest to opatentowany system cyrkulacji powietrza. Jak działa? Poprzez odpowiednie nacięcia w blatach materaca możliwe stało się zahamowanie rozwoju pleśni i drobnoustrojów wewnątrz materaca.

Materac kieszeniowy Prestige Exclusive dla wymagających

materac kieszeniowy Prestige Exclusive

Wśród licznych propozycji materaców kieszeniowych nie sposób pominąć modelu Prestige Exclusive – to materac najwyższe klasy, dedykowany najbardziej wymagającym użytkownikom. Produkt ten to materac z wełną – wełna wykazuje właściwości antyalergiczne, nie chłonie kurzu, hamuje rozwój roztoczy, pleśni. Materac Prestige Exclusive uzupełniono o innowacyjne tworzywa, takie jak piankę termoelastyczną VISCO. Jej zadaniem jest zwiększanie elastyczności materaca i lepsze dopasowanie jego struktury do kształtów ciała. Pianka ta mięknie pod wpływem ciepła skóry i dopasowuje się każdorazowo do anatomicznych kształtów ciała. We wnętrzu materaca umieszczono także piankę wysokoelastyczną, której struktura sprzyja lepszej cyrkulacji powietrza.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności