Średnio twardy materac H3 – sposób na komfortowy sen

Średnio twardy materac H3 – sposób na komfortowy sen

Czy nowoczesny materac H3 to produkt dla nas? Komfortowy sen jest wynikiem wielu czynników, z których najważniejszy to wygodny i dopasowany do naszych potrzeb materac. Decydując się na materac coraz częściej zakupy poprzedzamy analizą dostępnych modeli i wskazań. Aby produkt faktycznie zapewniał nam komfort musimy wziąć pod uwagę nie tylko naszą wagę czy wzrost, ale przede wszystkim twardość wypełnienia.

Jak dobrać twardość materaca?

Twardość materaca to jeden z jego podstawowych parametrów. Współcześnie twardość oznaczana jest literą H oraz cyframi od 1 do 4, gdzie H1 to materace miękkie, H2 – materace średnio miękkie, H3 – materace średnio twarde i H4 – materace twarde. Zanim zaczniemy zastanawiam się co wybrać: materac piankowy czy sprężynowy, dopasujmy materac do naszej wagi. Materac H3 dedykowany jest dla osób ceniących twardsze podłoże oraz dla osób o wadze od 70 do ok. 110 kg. Średnio twarde wypełnienie materaca H3 będzie tworzyło idealne podparcie dla kręgosłupa, pozwoli również na przybranie wygodnej pozycji podczas snu.

Dlaczego dobór twardości materaca jest tak ważny?

Odpowiednio dobrany materac będzie wspierał nasz kręgosłup i dawał mu stabilne podparcie. Dzięki temu każdego dnia będziemy budzić się wypoczęci i uśmiechnięci. Zakup materaca zbyt miękkiego sprawi, że będziemy zadbać się w jego strukturę, co przełoży się na brak podarcia dla bioder, barków. Materace zbyt twarde mogą być powodem niewyspania – zbita struktura często uniemożliwia przyjęcie wygodnej pozycji.

Wygodny materac H3 piankowy Satisfaction HIT Normal

materac h3 Satisfaction HIT Normal

Dobry materac nie musi opróżnić naszego portfela – udowadnia to materac H3 piankowy Satisfaction HIT Normal. Jego wnętrze wypełniają innowacyjne struktury. Rdzeń tworzy pianka rebound wtórnie spieniania, która w zestawieniu z pianką materacową daje efekt zbliżony do sprężyny bonelowej. Takie zestawienie pozwoliło na zagwarantowanie doskonałego podparcia dla ciała. Zewnętrzne warstwy pianki materacowej posiadają karbowaną powierzchnię, co przekłada się na polepszenie krążenia krwi użytkownika.

Materac H3 Comfort HIT Standard – klasyka i nowoczesność w jednym

materac h3 Comfort HIT Standard

Czy klasyczny materac sprężynowy może nas zaskoczyć? Okazuje się, że tak – poprzez połączenie sprężyn bonelowych oraz nowoczesnych pianek możliwe stało się zaproponowanie użytkownikom powierzchni o wyjątkowych walorach. Sprężyna bonelowa, użyta w materacu Comfort HIT Standard, jest odporna na odkształcenia, łamanie. Zapewnia wysoki poziom sprężystości nawet po wielu latach użytkowania. Sprężyny z dwóch stron otoczono nowoczesną pianką wtórnie spienianą rebound, zaś najbardziej zewnętrznym tworzywem jest pianka materacowa o karbowanej powierzchni. Taka struktura pozwala poprawić krążenie krwi i delikatnie masować skórę.

Materac kieszeniowy Prestige LUX dla dwojga

Materac h3 kieszeniowy Prestige LUX dla Dwojga

Nie musimy już zastanawiać się co wybrać: materac kieszeniowy czy piankowy. Nowoczesny materac kieszeniowy Prestige LUX dla dwojga łączy cechy obu produktów i gwarantuje wysoki poziom wypoczynku. Materac H3 Prestige LUX dla dwojga wypełniony jest sprężynami kieszeniowymi – uginają się one punktowo, nie są połączone ze sobą i zapewniają doskonałą elastyczność i podparcie dla ciała. Strona letnia materaca (H3) wypełniona została pianką wysokoelastyczną, strona zimowa (H2) pianką termoelastyczną VISCO oraz pianką materacową. Całość zamknięto w miękkim pokrowcu o antyalergicznych właściwościach. Zamek błyskawiczny ułatwi ściąganie pokrowca i jego pranie.

Materac H3 Latex Typical nie tylko dla alergików

Materac lateksowy H3 Latex Typical

Zwykło mawiać się, że materace z warstwą lateksu dedykowane są przede wszystkim dla alergików. Porowata struktura lateksu sprzyja cyrkulacji powietrza i zahamowaniu powstawania pleśni i roztoczy. Nowoczesny materac H3 Latex Typical polecamy jednak szerszemu gronu odbiorców – przyniesie on komfort i doskonały wypoczynek każdemu! Wnętrze materaca wypełniają dwie płyty lateksowe, przez co to także materac dwustronny o twardości H2 i H3.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności