Materac dziecięcy Piankowy 70x140

 
Czas wysyłki:
2-6 dni roboczych
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Przelew: 30.00 zł
Pobranie: 40.00 zł

Powyżej 300 zł darmowa dostawa

Rozmiar
Ilość:
Cena:
105.00 
2-6 dni roboczych
  • udostępnij:
 
 

Materac ten jest przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Wykonany został z najwyższej jakości pianki materacowej, która umożliwia właściwe ułożenie ciała podczas snu i odpoczynku. Dzięki zastosowaniu systemu STUDIO M zapewniliśmy odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materacyka, co ogranicza gromadzenie się kurzu i rozmnażanie roztoczy -  powierzchnie użytkowe po obu stronach materaca mają specjalny falowany kształt. Wybór takiego materaca zapewnia komfort snu oraz zwiększa bezpieczeństwo śpiącego dziecka. Delikatne, masujące działanie materacyka piankowego jest szczególnie polecane dla kształtującego się kręgosłupa dziecka.

Materac dziecięcy Piankowy

Celowo zastosowaliśmy dwie identyczne powierzchnie użytkowe. Daje to możliwość obracania materaca bez jakiejkolwiek utraty jego właściwości. Zaleca się obracanie materaca co 3 miesiące (góra-dół, oraz przód-tył). Proponowany zabieg diametralnie wydłuża żywotność materaca, dzięki czemu gwarantuje to wygodę snu przez wiele długich lat.

Pianka falowana

Główne cechy:

  • Materiał: pianka materacowa
  • Powierzchnia użytkowa: falowana/karbowana
  • Twardość: miękki - dziecięcy
  • Wysokość: 6 cm
  • Pokrowiec: tkanina pikowana na włóknie puszystym

Materac został wyposażony w elegancki pokrowiec, pikowany na podkładzie włókna puszystego, które uniemożliwia rozwój roztoczy, mikroorganizmów i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Można go z łatwością ściągnąć z materaca dzięki wszytym zamkom błyskawicznym.

Certyfikat Oeko Tex® Standard 100 

Wiodący w świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Tkaniny, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Dodatkowe informacje

Warstwy Pianka materacowa
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności