Materac do spania 160x200 dla dwojga

Szukając materaca dla dwojga przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na parametry produktu oraz zastosowane warstwy. Obecnie zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że materac do spania 160x200 może nie tylko poprawić jakość naszego snu, ale i pozytywnie wpłynąć na stan naszego kręgosłupa, zmniejszyć dolegliwości alergiczne. Jaki materac 160x200 wybrać, aby cieszyć się najwyższym komfortem?

Materac 160x200 dopasowany do naszych potrzeb

Jakie materace znajdziesz na naszych wirtualnych półkach? Oferujemy materac 160x200 w różnorodnych technologiach. Do najczęściej wybieranych zalicza się materace piankowe, posiadające świetny stosunek jakości do ceny. W ich przypadku wykorzystywane są różnorodne rodzaj pianek, których zadaniem jest zapewnienie komfortu, podniesienie sprężystości materaca, jak również zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. W materacach piankowych często stosowane są pianki wysokoelastyczne, pianki lateksowe oraz maty kokosowe. Zadaniem tych ostatnich jest usztywnienie struktury materaca i wychwytywanie wilgoci.

Klasyczne materace sprężynowe w nowej odsłonie

Jeśli cenimy wygodę, jaką zapewniają nam materace sprężynowe, warto przyjrzeć się z bliska ich krewnym, materacom kieszeniowym. W ich przypadku sprężyny nie są połączone ze sobą, pracują niezalenie, przez co materac ugina się tylko w miejscu nacisku. Dodatkowo każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, przez co generują one mniej hałasu podczas pracy.

Pianki, które zadbają o nasz komfort

We wszystkich typach materaców możliwe jest zastosowanie specjalistycznych pianek, których zdaniem jest poprawienie komfortu naszego snu. Dobrym przykładem jest pianka termoelastyczna VISCO, która mięknie w kontakcie z naszą skórą i dopasowuje się do kształtów ciała.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności