Jaki wybrać materac dla osoby powyżej 100 kg?

Jaki wybrać materac dla osoby powyżej 100 kg?

Odpowiednio dobrany materac dla osoby powyżej 100 kg przede wszystkim ma za zadanie zapewnić stabilne podparcie dla kręgosłupa, barków i bioder. Materace takie wypełnione są strukturami, które pozwalają na wygodny sen oraz przybranie optymalnej pozycji. Jakie materace wybierać dla osób o wyższej wadze?

Materac dla osoby powyżej 100 kg o twardości H3 i H4

Decydując się na kupno nowego materaca przede wszystkim zwracajmy uwagę na jego twardość – wartość ta wyrażona jest poprzez literę H oraz cyfry od 1 do 4. Dobry materac do spania dla osób tęższych będzie oznaczony parametrem H3 i H4 (odpowiednio: materac średnio twardy i twardy). Materac H1 i H2 okażą się w ich przypadku nieodpowiednie: miękkie struktury nie zapewnią stabilnego podparcia dla ciała, przez co użytkownik będzie się w takim materacu zapadał.

materac dla osoby powyżej 100 kg Comfort LUX XXL

Wybierając twardy materac H4 użytkownik może mieć pewność, że materac zapewni mu komfortowy wypoczynek. Wewnętrzne struktury w materacach dla osoby powyżej 100kg dobierane są w taki sposób, aby wnętrze było odpowiednio wentylowane i aby materac podpierał anatomiczne strefy ciała. Zbyt miękki materac dla osoby powyżej 100 kg spowoduje pojawienie się dolegliwości bólowych, poczucia rozbicia tuż po wstaniu z łóżka.

Klasyczny materac sprężynowy Comfort LUX XXL idealny dla osoby powyżej 100 kg

materac dla osoby powyżej 100 kg Comfort LUX XXL

Dwustronny materac dla osoby powyżej 100 kg o podwyższonej nośności Comfort LUX XXL to prawdziwy hit na polskim rynku. Specjalny system amortyzatorów, trwałe sprężyny bonellowe oraz innowacyjne pianki wewnątrz to tylko niektóre z jego zalet. Materac Comfort LUX XXL zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić wysoki komfort odpoczynku osobom tęższym. Wewnętrzne struktury materaca stabilnie podpierają barki i biodra, pozwalają na przybranie optymalnej pozycji kręgosłupa. Całość zamknięto w miękkim i puszystym pokrowcu z zamkiem błyskawicznym.

Materac kieszeniowy Prestige Standard

materac dla osoby powyżej 100 kg Prestige Standard

Materac dla osoby powyżej 100 kg Prestige Standard to produkt dwustronny, którego dwie różne powierzchnie możemy wykorzystywać w zależności od potrzeb. Rdzeń materaca tworzą sprężyny kieszeniowe, uginające si punktowo i nie połączone ze sobą. Strona średnio twarda wykonana została z pianki materacowej o karbowanej powierzchni. Strona twarda (materac H4) to pianka materacowa oraz mata kokosowa, której zadaniem jest usztywnienie konstrukcji. Materac posiada również miękki pokrowiec wyposażony w zamek błyskawiczny. Dzięki temu rozwiązaniu bez trudu ściągniemy tkaninę i wypierzemy w pralce.

Materac dla osoby powyżej 100 kg Satisfaction Normal

materac dla osoby powyżej 100 kg Satisfaction Normal

Innowacyjny materac Satisfaction Normal wypełniony jest wysokoelastyczną pianką, która zachowuje wysokie parametry podtrzymywania ciała nawet po wielu latach użytkowania. Strona twarda materaca uzupełniona została o warstwę karbowanej pianki materacowej. Falowana powierzchnia sprzyja lepszej cyrkulacji powietrza i wentylowaniu skóry użytkownika, hamując jednocześnie nagromadzanie się wilgoci wewnątrz materaca.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności