Materac 9-strefowy – znajdź model dla siebie!

Materac 9-strefowy – znajdź model dla siebie!

Nowoczesny materac 9-strefowy zaskoczy innowacyjnym wypełnieniem, doskonałą elastycznością i gwarancją stabilnego podparcia dla ciała. Takie podłoże pozwoli nam wypocząć nawet po najbardziej wymagającym dniu. Szukając idealnego materaca do sypialni warto rozważyć materace 9-strefowe, jako modele rekomendowane zarówno przez producentów, jak i fizjoterapeutów.

Materac 9-strefowy – opatentowana konstrukcja wspierająca sen

materac 9-strefowy sprężynowy Comfort Exclusive

Dziewięciostrefowa konstrukcja wewnątrz materaca pozwala na doskonałe podparcie anatomicznych stref ciała, zapewniając wygodę podczas snu czy wypoczynku. Dzięki konkretnym strefom kręgosłup, barki i biodra znajdują się w odpowiedniej pozycji, a użytkownik materaca każdego dnia wstaje wypoczęty i zrelaksowany. Materac 9-strefowy to idealne rozwiązanie, kiedy szukamy produktu o doskonałych parametrach technicznych w dobrej cenie. Dzięki licznym innowacjom materace do spania z 9 strefami twardości cieszy się olbrzymim zainteresowaniem kupujących.

Dla kogo rekomendowany jest materac 9-strefowy?

Materace podzielone na 9 stref twardości polecane są przede wszystkim użytkownikom wymagającym, pragnącym wypoczywać w najlepszych warunkach. Dziewięć stref twardości to świetne rozwiązanie dla osób borykających się z nawracającymi bólami kręgosłupa. Dzięki odpowiedniej budowie materac 9-strefowy pozwoli na przybranie wygodnej pozycji podczas snu i komfortowy wypoczynek.

Materac 9-strefowy Satisfaction Exclusive

materac 9-strefowy piankowy Satisfaction Exclusive

Nowoczesne pianki wypełniające materace zapewniają nam wygodę, podparcie dla pleców, odpowiednią wentylację ciała. Materac 9-strefowy Satisfaction Exclusive odznacza się rdzeniem wykonanym z pianki wysokoelastycznej, która ma świetne parametry podtrzymywania ciała i jest mniej jednolita od klasycznych pianek. Stronę średnio twardą (zimową) tworzy pianka termoelastyczna i warstwa wełny. Strona twarda (letnia) zbudowana została z karbowanej pianki materacowej. Karbowana powierzchnia pozwala na delikatny masaż ciała. Satisfaction Exclusive to materac piankowy twardy, który wyposażono również w System Studio M.

Materac 9-strefowy z lateksem Latex Optimal

materac 9-strefowy lateksowy Latex Optimal

Zastosowanie warstwy lateksu w materacach 9-strefowych ma na celu nie tylko podniesienie elastyczności i sprężystości wypełnienia. Lateks, ze względu na swoją strukturę, sprzyja lepszej cyrkulacji powietrza, przez co wewnątrz materaca nie gromadzi się wilgoć, hamowany jest rozwój pleśni. Materac 9-strefowy Latex Optimal odznacza się doskonałymi parametrami technicznymi i wypełnieniem najwyższej klasy. Jest to produkt dwustronny, którego strona letnia (H4) wykonana została z maty kokosowej oraz pianki materacowej. Kokos w materacu usztywnia jego strukturę i pozwala wychwytywać cząsteczki wilgoci. Strona zimowa (H3) stworzona jest z warstwy lateksu, która zmniejsza reakcje alergiczne. Całość zamknięto w miękkim pokrowcu z zamkiem błyskawicznym.

Materac 9-strefowy sprężynowy Comfort Exclusive

materac 9-strefowy sprężynowy Comfort Exclusive

Nowoczesne materace łączą sprawdzone, klasyczne technologie oraz ciekawe innowacje. Taki jest materac 9-strefowy Comfort Exclusive. W jego wnętrzu znajdziemy rdzeń ze sprężyn bonelowych, strony użytkowe tworzą zaś nowoczesne pianki. Strona zimowa (H2) zbudowana jest z pianki VISCO oraz pianki wysokoelastycznej – materac wysokoelastyczny zapewni nam odpowiednie podparcie dla pleców i świetną wentylację. Stronę letnią (H4) tworzy mata kokosowa i karbowana pianka materacowa.

Materac 9-strefowy piankowy Satisfaction Optimal

materac 9-strefowy piankowy Satisfaction Optimal

Dobry materac do spania pozwala przybrać wygodną pozycję i zapewnia podparcie dla anatomicznych stref ciała. Materac 9-strefowy Satisfaction Optimal spełnia te wymagania idealnie. Strony użytkowe materaca tworzy pianka materacowa o karbowanej powierzchni, rdzeń zbudowano z pianki wysokoelastycznej, która swoją budową zbliżona jest do lateksu.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności