Materac 70x140 idealny dla dziecka

Znalezienie odpowiedniego materaca do łóżeczka dziecięcego może zająć nieco czasu. Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko spało w komfortowych warunkach i było zdrowe. Odpowiedni materac zapewni wygodny sen, odpowiednią cyrkulację powietrza oraz wspierać będzie kręgosłup malca. Materac 70x140 z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Materac 70x140 i nowoczesne technologie

Wśród licznych modeli materacy dziecięcych o wymiarach 70x140 nasi klienci znajdą klasyczne materace piankowe i kieszeniowe. Każdy z oferowanych modeli został wyposażony w opatentowaną technologię system STUDIO M, który znacząco poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz i na zewnątrz materaca poprzez odpowiednie nacięcia w blatach. Dzięki poprawionej cyrkulacji znacząco zmniejsza się ilość kurzu zalegającego wewnątrz materaca, minimalizowane jest też zatrzymywanie wilgoci.

Sprężyny kieszeniowe w materacach 70x140

Zastosowanie sprężyn ukrytych w oddzielonych kieszeniach w przypadku materaców dziecięcych było strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim materac ugina się punktowo, przez co sprężyny pracują wyłącznie w miejscu nacisku. Druga ważna sprawa to same kieszenie – sprężyny pracują niezależnie od siebie, nie ocierają się i nie wydają żadnego dźwięku. Materac pracuje cicho, a sen dziecka jest niezakłócony.

Innowacyjne zastosowanie lateksu

Lateks to kolejna, ciekawa propozycja w materacach 70x140 dedykowanych dzieciom. Pianka lateksowa wpływa przede wszystkim na większą higienę – w jej wnętrzu nie gromadzi si kurz, brud, roztocza. Materace lateksowe to idealna opcja dla alergików. Materac powleczony jest antyalergicznym i miękkim pokrowcem, który w razie potrzeby można zdjąć i wyprać. Wykonany jest on z trwałej bawełny przyjemnej w dotyku.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności