Materac 140x200 twardy – sklep internetowy producenta

Zdecydowana większość z nas preferuje spanie na twardszych materacach – wynika to przede wszystkim ze stabilniejszego podparcia dla naszego kręgosłupa i możliwości przybrania wygodnej pozycji. Materac 140x200 twardy jest jedną z najchętniej wybieranych propozycji w naszej ofercie. Dla kogo jest dedykowany? Co znajdziemy w jego wnętrzu? Czy materac ten spełni oczekiwania wszystkich użytkowników?

Materac 140x200 twardy: poznaj jego zalety

Twarde materace są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych – ich wnętrze wspiera naturalne krzywizny naszego ciała, zapewnia odpowiednią pozycję kręgosłupa, pozwala na wygodne ułożenie ciała. Twarde materace rekomendowane są również w czasie lata - ich budowa i wewnętrzne warstwy sprzyjają lepszej wentylacji skóry użytkownika.

Co znajdziemy we wnętrzu twardego materaca 140x200?

Rdzeń twardego materaca 140x200 może być wykonany z klasycznych sprężyn bonelowych lub też sprężyn kieszeniowych. Oba rozwiązania cechuje wysoka odporność na odkształcenia, elastyczność, świetne parametry podtrzymywania ciała. Materac 140x200 twardy może być uzupełniony o klasyczną piankę materacową, której karbowana powierzchnia delikatnie masuje ciało i sprzyja lepszej cyrkulacji krwi.

Materac 140x200 twardy z matą kokosową wewnątrz

Elementem chętnie wykorzystywanym w materacach H3 i H4 jest mata kokosowa – jej zadaniem jest przede wszystkim usztywnienie konstrukcji materaca, ale również wychwytywanie cząsteczek wilgoci i hamowanie rozwoju pleśni. Zastosowanie maty kokosowej sprzyja poprawnej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca – oznacza to zmniejszenie namnażania drobnoustrojów i znaczące poprawienie higieny snu.

Przyjemny w dotyku pokrowiec zapewni komfortowy sen

Materac 140x200 twardy uzupełniono o miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec wykonany z tkaniny pikowanej na podkładzie z włókna puszystego. Taka tkanina subtelnie otula ciało, pozwala na zachowanie wysokiego komfortu snu. Dużym udogodnieniem są zamki błyskawiczne, dzięki którym szybko zdejmiemy pokrowiec z materaca. Tkaniny pokrowców mogą być prane w pralkach automatycznych.

Kiedy zalecany jest materac 140x200 twardy?

Materac 140x200 twardy rekomendowany jest przede wszystkim osobom tęższym – stabilne podparcie i twardsze podłoże pozwolą na wygodne ułożenie ciała, podparcie dla barków i bioder. Twardy materac pozwala na przybranie wygodnej pozycji w czasie snu i w przeciwieństwie do materaców miękkich: nie będzie się zapadał pod większym obciążeniem.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności