Jaką sprężynę dobrać do naszego materaca

Jaką sprężynę dobrać do naszego materaca

Szanowni Państwo, mając na uwadze zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doboru idealnego materaca, w naszej ofercie znajdą Państwo materace zbudowane na dwóch typach sprężyn:

  • sprężyna bonellowa;

  • sprężyna pocketowa;

Czym one się różnią?

Zaletą materacy na bazie sprężyny bonellowej jest ich trwałość, wytrzymałość oraz odporność na obciążenia. Charakteryzują się najwyższą jakością, wysokim komfortem eksploatowania, a ich dwustożkowy kształt powoduje bardzo dobrą przepuszczalność powietrza wewnątrz materaca.

Sprężyny bonellowe połączone są ze sobą szeregowo. Dzięki czemu w chwili nacisku pracuje większa powierzchnia materaca. Nasi technolodzy opracowali system wspierania sprężyny przekładkami z pianki. Dzięki temu uzyskaliśmy materace o podwyższonej nośności, przeznaczone dla osób o wyższej wadze.

Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała.

Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów sprężyn pracujących wewnątrz materaca.
Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Do produkcji tego typu sprężyn używa się certyfikowanego drutu o różnych grubościach.

Sprężyny kieszeniowe, które zastosowaliśmy w naszych materacach posiadają 9 – stref twardości, dzięki czemu indywidualnie dopasowują się do anatomicznej budowy ciała i podpierają kręgosłup, co sprawia, że wstajemy rano wypoczęci i gotowi do działania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do rozmowy z naszymi ekspertami, którzy pomogą dobrać idealny materac.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności