Dobre materace z dostawą wprost pod Twoje drzwi!

Jaki powinien być idealny materac? Przede wszystkim: dopasowany rozmiarami do łóżka, aby wpasował się w ramę. Nie mniej ważne jest również wybranie modelu, który poprawi jakość naszego snu i wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie dobre materace, które będą dbać o spokojny sen wszystkich domowników. 

Jakie wypełnienie materaca wybrać?

Możliwości jest naprawdę wiele. Wśród najbardziej klasycznych materacy wymienia się modele z wypełnieniem piankowym. Zastosowanie pianek o zróżnicowanych parametrach pozwala na uzyskanie wysokiego stopnia elastyczności oraz świetną cyrkulacje powietrza wewnątrz. Takie materace często są także uzupełniane o maty kokosowe, których zadaniem jest usztywnianie konstrukcji materaca oraz wychwytywanie wilgoci. Materace piankowe są wybierane najchętniej w przypadku łóżeczek dziecięcych.

Dobre materace sprężynowe na każdą kieszeń!

Materace sprężynowe są rozwiązaniem znanym od wielu lat – obecnie w ich wnętrzu znajdziemy sprężyny bonellowe, zapewniające wysoki poziom sprężystości oraz odporności na uszkodzenia. Materace sprężynowe uzupełniane są piankami o ciekawych właściwościach. Jedną z nich jest pianka termoelastyczna VISCO, która pod wpływem ciepła ludzkiego ciała mięknie i idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Zastosowanie pianek termoelastycznych jest powszechne w materacach dwustronnych.

Dobre materace kieszeniowe – zadbaj o swój komfort!

Ciekawym przykładem dobrego materaca są równie modele kieszeniowe, w których każda ze sprężyn bonellowych została zamknięta w materiałowej kieszonce. Takie rozwiązanie sprawia, że sprężyny nie ocierają się o siebie podczas pracy, co zapewnia cieszę. Sprężyny nie są również połączone ze sobą – pracują niezależnie, przez co materac ugina się jedynie w miejscu nacisku.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności